Ważna informacja:

- nie skupujemy motocykli i skuterów chińskiej produkcji oraz o pojemności 50ccm
- samochody tylko od 2000 roku, nie starsze
- jeśli nie odbieram można wysłać sms, mms lub email z opisem i zdjęciem oferowanego pojazdu, a na pewno odpiszę i zaproponuję cenę.

Skupujemy auta uszkodzone i powypadkowe

Chcesz z zyskiem sprzedać uszkodzone auto?

Skup samochodów uszkodzonych i powypadkowychJeśli jesteś posiadaczem uszkodzonego lub powypadkowego samochodu i chciałbyś go sprzedać po korzystnej cenie – zgłoś się do nas już teraz. Skup aut to najszybszy i sprawdzony sposób na sprzedaż niesprawnego samochodu.

Nie trać czasu na ogłoszenia w Internecie i negocjowanie cen skup samochodów powypadkowych i uszkodzonych zapewnia Ci wiarygodne i korzystne ceny oparte na faktycznej wartości auta. Nasi pracownicy to specjaliści w wycenie powypadkowych samochodów – zwracają uwagę nie tylko na uszkodzenia, ale i na realną wartość poszczególnych elementów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Ci najkorzystniejsze ceny na rynku skupu samochodów powypadkowych i uszkodzonych.

Skontaktuj się z nami 24 h na dobę

Jeśli chcesz skorzystać z darmowej wyceny samochodu uszkodzonego lub auta powypadkowego, możesz się do nas zgłosić przez 24 h na dobę. Zapewniamy dojazd do klienta w ciągu jednego dnia. Możesz się z nami skontaktować poprzez formularz dostępny na naszej stronie lub dzwoniąc na poniższy numer telefonu.-->

TEL. 609 333 919

Samochody uszkodzone i powypadkowe

Skupujemy auta o różnym stopniu uszkodzeń – od zarysowań i wgnieceń w karoserii, przez skorodowanie, uszkodzenia silnika, poszczególnych mechanizmów i elektroniki, po poważne uszkodzenia wynikające z wypadku drogowego. W każdym samochodzie odnajdziemy wartość, która pozwoli nam zaproponować Ci atrakcyjną stawkę skupu samochodu.

Dojeżdżamy wyceniać i odbierać auta powypadkowe i uszkodzone pod wskazany przez Ciebie adres. Prowadzimy skup samochodów uszkodzonych na terenie kilku województw: dolnośląskiego, lubelskiego, łódzkiego, małopolskiego, mazowieckiego, podkarpackiego, śląskiego i świętokrzyskiego.

Pełna oferta skupu samochodów

Prowadzimy nie tylko skup samochodów powypadkowych i uszkodzonych, ale i sprawnych aut osobowych, skup samochodów dostawczych oraz motocykli.

Możesz zgłosić się do nas z każdym typem samochodu lub motocykla – za każdy model zaoferujemy Ci najwyższą stawkę w branży. Oferujemy Ci profesjonalną i miłą obsługę doświadczonych pracowników. Służymy pełnym wsparciem i doradztwem w zakresie formalności. Zgłoś się do nas i przekonaj się, jak sprawnie działa nasz skup sprawnych i uszkodzonych aut i motocykli.

Zapraszamy do kontaktu z nami za pośrednictwem formularza lub drogą telefoniczną.

2019  Skup aut i motocykli. Najlepsze ceny skupu.   Projekt strony - yazoo.com.pl | Mapa strony