Ważna informacja:

- nie skupujemy motocykli i skuterów chińskiej produkcji oraz o pojemności 50ccm
- samochody tylko od 2000 roku, nie starsze
- jeśli nie odbieram można wysłać sms, mms lub email z opisem i zdjęciem oferowanego pojazdu, a na pewno odpiszę i zaproponuję cenę.

Skup samochodów osobowych

Skup samochodów – ceny i opinieJak szybko i korzystnie sprzedać samochód nie martwiąc się o formalności? Zgłoś się do skupu aut osobowych, a w ciągu zaledwie jednego dnia wycenimy Twój samochód, zaproponujemy atrakcyjną cenę i odbierzemy go z dowolnie wskazanego przez Ciebie adresu.

Skup samochodów osobowych pozwala Ci zapomnieć o niedogodnościach samodzielnej sprzedaży auta – jeżdżeniem na giełdę, ciągłym umieszczaniem ogłoszeń w Internecie i czekaniem, aż ktoś zainteresuje się proponowaną przez Ciebie ceną. Nasi specjaliści od wyceny samochodów osobowych zaproponują Ci wiarygodną, a przy tym niezwykle korzystną cenę. Zapewniamy Ci przejrzyste zasady transakcji opartej na jasnej umowie kupna-sprzedaży.

Skontaktuj się polecanym skupem samochodów osobowych

Możesz się z nami skontaktować przez 24 h na dobę korzystając z dostępnego na stronie formularza lub dzwoniąc pod poniższy numer telefonu:

TEL. 609 333 919

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące prowadzonego przez nas skupu samochodów osobowych – z chęcią na nie odpowiemy. Zapewniamy pełne wsparcie w przeprowadzeniu transakcji oraz profesjonalną, kompleksową obsługę. Jeśli masz takie życzenie, zaoferujemy Ci skup samochodu za gotówkę.

Skupujemy samochody osobowe sprawne i uszkodzone

Z naszych usług możesz skorzystać niezależnie od tego, jaki samochód chcesz sprzedać. Prowadzimy skup aut osobowych wszystkich marek – zarówno sprawnych samochodów, jak i aut uszkodzonych:

  • powypadkowych
  • silnie zaniedbanych
  • skorodowanych
  • porysowanych
  • z dużym przebiegiem

Skupujemy również auta osobowe sprowadzane z Anglii.

Każde auto zgłoszone do naszego skupu jest dokładnie i obiektywnie wyceniane przez specjalistów na co dzień zajmujących się oceną wartości samochodów osobowych. Z nami możesz liczyć na korzystne stawki!

Dojazd do klienta

Zapewniamy dojazd do klienta i odbiór samochodu po wskazanym adresem. Prowadzimy skup aut osobowych na terenie aż 8 województw: dolnośląskiego, lubelskiego, łódzkiego, małopolskiego, mazowieckiego, podkarpackiego, śląskiego i świętokrzyskiego. Dokonujemy wyceny i odbieramy samochód w ciągu jednego dnia!

Skup samochodów osobowych to pewny i sprawdzony sposób na szybką sprzedaż auta. Nie musisz martwić się formalnościami – wypełnimy je za Ciebe.

Zapewniamy również skup samochodów dostawczych i motocykli.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą skupu. Proponujemy najwyższe stawki na rynku za samochody osobowe, dostawcze, uszkodzone i motocykle.

2019  Skup aut i motocykli. Najlepsze ceny skupu.   Projekt strony - yazoo.com.pl | Mapa strony