Ważna informacja:

- nie skupujemy motocykli i skuterów chińskiej produkcji oraz o pojemności 50ccm
- samochody tylko od 2000 roku, nie starsze
- jeśli nie odbieram można wysłać sms, mms lub email z opisem i zdjęciem oferowanego pojazdu, a na pewno odpiszę i zaproponuję cenę.

Skup samochodów dostawczych

Jesteśmy polecanym skupem samochodów i motocykli, oferującym najkorzystniejsze ceny skupu aut. Zajmujemy się zarówno skupem samochodów osobowych, jak i dostawczych.

Skup aut dostawczych Jeśli chcesz korzystnie sprzedać samochód dostawczy, skontaktuj się z polecanym skupem aut oferującym najatrakcyjniejsze ceny na rynku. Z nami nie musisz obawiać się formalności. Proponujemy Ci prostą transakcję opartą na umowie kupna-sprzedaży. Zapewnimy Ci profesjonalne wsparcie w spełnieniu wszelkich formalności.

Oferujemy Ci rzeczową i obiektywną wycenę Twojego samochodu dostawczego. Zaproponujemy Ci cenę, jakiej nie znajdziesz u konkurencji. Z nami skup aut dostawczych to szybka i sprawnie przeprowadzana transakcja. Za samochód zapłacimy w odpowiadającej Ci formie – w razie potrzeby oferujemy skup samochodów za gotówkę.

Masz auto dostawcze na sprzedaż? Skontaktuj się z nami

Zapewniamy Ci kontakt 24 h na dobę. Skorzystaj z formularza dostępnego na stronie lub zadzwoń do nas już teraz.

TEL. 609 333 919

Prowadzimy skup aut dostawczych wszystkich marek i rodzajów. Interesują nas nie tylko sprawne samochody, ale i auta dostawcze powypadkowe, uszkodzone, skorodowane, z dużym przebiegiem oraz firmowe.

Nie trać czasu na samodzielną sprzedaż

Jeśli Twój samochód dostawczy uległ uszkodzeniu lub po prostu chcesz wymienić go na nowszy, nie musisz tracić czasu, energii i nerwów na samodzielne próby sprzedaży. Czasami odwiedzanie giełdy samochodowej czy czekanie aż ktoś odpowie na ogłoszenie w Internecie może trwać dłużej niż się tego spodziewaliśmy. Tracimy czas, a samochód dostawczy, który chcieliśmy korzystnie sprzedać, z każdym dniem traci na wartości.

Korzystając ze skupu samochodów dostawczych oszczędzisz nie tylko mnóstwo czasu, ale i pieniędzy! Zgłoś się do nas a w ciągu jednego dnia sprzedaż auto uzyskując za niego wysoką cenę. W naszym skupie aut dostawczych uzyskasz kwotę odpowiadającą realnej wartości samochodu – a nie taką, za jaką znajdziesz ewentualnego kupca.

Szybka transakcja w skupie

Naszym celem jest sprawna i kompleksowa obsługa klientów naszego skupu aut dostawczych. Dlatego jesteśmy w stanie dojechać do Ciebie w ciągu jednego dnia od zgłoszenia do nas samochodu dostawczego na sprzedaż. Działamy na terenie szeregu województw:

  • dolnośląskiego
  • lubelskiego
  • łódzkiego
  • małopolskiego
  • mazowieckiego
  • podkarpackiego
  • śląskiego
  • świętokrzyskiego

Zapraszamy! Zgłoś się do skupu samochodów dostawczych oferującego najkorzystniejsze ceny na rynku.

2019  Skup aut i motocykli. Najlepsze ceny skupu.   Projekt strony - yazoo.com.pl | Mapa strony